• P
  • Všeobecná sestra v nepřetržitém provozu

Všeobecná sestra v nepřetržitém provozu

Zaměstnavatel: Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace
Opavská 4472
Ostrava

Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá všeobecnou sestru v nepřetržitém provozu.

Náplň práce: poskytování odborné zdravotnické a ošetřovatelské péče uživatelům
Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.

Požadavky: vysokoškolské vzdělání bakalářské nebo vyšší odborné vzdělání nebo úplné střední vzdělání s maturitou v oboru ošetřovatelství dle zákona č. 96/2004 Sb.

Nástup dle dohody.
Výhody FKSP - zvýhodněné stravování, vodní masáž, sauna, solárium, obědy, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená, příspěvky na dovolenou
Volné místo všeobecná sestra v nepřetržitém provozu pro lokalitu Ostrava.

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Kontaktní osoba: Alena Burešová
Telefon: +420 599 508 162
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj