• P 
  • P 
  • LÉKAŘ / LÉKAŘKA - Ordinace pracovního lékařství, Centrum zdravotních služeb, Odd 

LÉKAŘ / LÉKAŘKA - Ordinace pracovního lékařství, Centrum zdravotních služeb, Odd

Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Krámská 29
Náchod

Pracovní poměr na dobu určitou s možným následným prodloužením. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Platové ohodnocení dle platného nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe).
Náplň práce: komplexní poskytování pracovnělékařské péče klientům (preventivní pracovnělékařské prohlídky, funkční diagnostika, dohlídky pracovišť, preventivní programy, očkování, surveillance, poradenství - vše dle příslušné legislativy); očkování, poradenství v cestovní medicíně, poradenství a testování HIV/AIDS; příslušná administrativa.
Požadavky: VŠ v oboru Všeobecné lékařství, zařazení do přípravy v oboru Pracovního lékařství, případně Hygiena a epidemiologie, dále Všeobecné lékařství nebo Interní lékařství. Specializovaná způsobilost v těchto oborech vítána, není však podmínkou. Zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, pružné rozvržení pracovní doby, plný či zkrácený pracovní úvazek, možnost celoživotního vzdělávání.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: brigita.horackova@zuusti.cz
Volné místo lékař / lékařka - ordinace pracovního lékařství, centrum zdravotních služeb, oddělení pracovního lékařství - náchod pro lokalitu Náchod.

Nástup možný od: 12. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
LÉKAŘ / LÉKAŘKA - Ordinace pracovního lékařství, Centrum zdravotních služeb, Odd
Kontaktní osoba: Brigita Horáčková
Telefon: +420 482 411 654,775 382 231
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj