• P 
  • P 
  • Fyzioterapeuti/rehabilitační pracovníci - domov pro osoby se zdravotním postižen 

Fyzioterapeuti/rehabilitační pracovníci - domov pro osoby se zdravotním postižen

Zaměstnavatel: Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb
14
Nalžovice

Pozice: fyzioterapeuti/rehabilitační pracovníci - domov pro osoby se zdravotním postižením
Náplň práce: péče a podpora klientům s mentálním i kombinovaným postižením, nácvik jednoduchých denních činností a podpora soběstačnosti klientů, zprostředkování kontaktu klientů se společenským prostředím, vzdělávací a aktivizační činnosti, příprava a vedení činností klientů, vedení dokumentace a individuální plánování.
Požadavky: akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách nebo odpovídající vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (kurz lze absolvovat až po nástupu do pracovního poměru), aktivní řidič - sk. B podmínkou, základní znalost práce s PC, samostatnost, dobré komunikační dovednosti, aktivita, flexibilita, kladný vztah k lidem se zdravotním postižením.
Nabízíme: plný pracovní úvazek, místo výkonu práce Nalžovice, denní a noční 12hodinové směny dle plánu směn - včetně víkendů, nástup dle dohody, pracovní poměr zatím na dobu určitou (1 rok), v případě vzájemné spokojenosti možnost prodloužení, plat odpovídající nařízení vlády 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (od 15 500 Kč do 22 500 Kč dle dosažené praxe a pracovních výsledků).
Přihlášky do výběrového řízení prosím zasílejte na email: personalni@domov-nalzovice.cz. Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat: 1) profesní životopis, 2) motivační dopis (kde mmj. uveďte, proč se o nabízenou pozici ucházíte a co od ní očekáváte, jaké konkrétní zkušenosti, znalosti a dovednosti nám můžete nabídnout).
Nástup možný ihned . Mzda: 150,- Kč/hod
Kontakt: Mottlová Lenk

Požadujeme
Práce s PC, Jiné - platné osvědčení v oboru fyzioterapeut, dobré komunikační dovednosti, aktivita

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Fyzioterapeuti/rehabilitační pracovníci - domov pro osoby se zdravotním postižen
Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Mottlová
Telefon: +420 318 864 122
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Středočeský kraj