• P
  • Všeobecná sestra

Všeobecná sestra

Zaměstnavatel: Charita Ostrava
Kořenského 1323
Ostrava

32211 VŠEOBECNÉ SESTRY BEZ SPECIALIZACE (KROMĚ DĚTSKÝCH SESTER)
ZamK
Pracoviště: Ostrava
Kontakt: osobně po předchozí domluvě (tel.č. 596 787 689) na adrese Kořenského 1323/17, Ostrava - Vítkovice, 703 00

Náplň práce:
- specifické činnosti v oboru všeobecná sestra

Požadujeme:
- odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění
- ztotožnění se s filosofií Charita Ostrava a Etickým kodexem Charity ČR
- pracovitost, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost
- vstřícné chování a vystupování

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, stravenky, zvýhodněné nájemné, další
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Ostrava.

Nástup možný od: 21. 01. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Kontaktní osoba: Zdeňka Mikulová
Telefon: +420 596 787 689
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj