Full stack vývojář- projekty pro lékaře

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Český SW house, který se zabývá vývojem hi-tech SW a aplikací v oblasti zdravotnictví a automotive? Projekty převážně pro americký trh.

Co Vás čeká?
Návrh a vývoj frontendu/backendu webové aplikace za použití těchto technologií: .NET Core (C#), ASP.NET Web API Core, Entity Framework Core, JavaSript/TypeScript, Angular

Požadujeme
Co od vás očekáváme?

- zkušenosti než léta praxe
- znalost technologií, která vám umožní pracovat jak na FE tak na BE:
.NET Core (C#), ASP.NET Web API Core, Entity Framework Core, JavaSript/TypeScript, Angular

- Angličtinu ať se domluvíte s kolegy

- 5 týdnů dovolené
- Finanční bonusy
- Multisport karta
- Smlouva na dobu neurčitou
- Sickdays
- Služební cesty po Evropě a do USA
- Stravenky
- Příspěvky na pojištění, sportovní akce apod
- Pravidelné team buildingy
- práce na různorodých projektech
- a další...

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Praha