• P 
  • P 
  • Lékaři s odbornou způsobilostí 

Lékaři s odbornou způsobilostí

Zaměstnavatel: Fakultní nemocnice v Motole
V úvalu 84
Praha

Kontakt:e-mail: denisa.licakova@fnmotol.cz nebo tel.: 224 431 100/ Od pondělí do pátku 8-11 nebo 13-14hod.
Nabízená místa jsou pro lékaře Centra následné péče - LDN
Požadavky: Ukončené lékařské vzdělání, u cizinců je nutné mít složenou aprobační zkoušku a dobře ovládat český jazyk v ústní i písemné formě.
Uvítáme interní základ nebo odbornou způsobilost v některém ze základních atestačních oborů (interna, neurologie, geriatrie apod.), nebo po dohodě možno i jiných.
Náplň práce: Plný úvazek. Práce u lůžka v oboru následné péče a geriatrie, příjmy a propouštění pacientů, ústavní pohotovostní služby na CNP.

Zaměs.výhody:
Nabízíme veškeré výhody práce ve špičkové fakultní nemocnici včetně možnosti dalšího vzdělávání - zejména pro mladé lékaře zajištění veškerého předatestačního vzdělávání v brzkém termínu. Možnost přípravy na získání odborné způsobilosti v oboru geriatrie, paliativní medicína nebo medicína dlouhodobé péče.
Zajímavé platové ohodnocení ihned po nástupu, zvláštní příplatky za náročnost a zátěž 3 300 Kč/měs., stabilizační a motivační příplatek 10 000 Kč/měs. 6 týdnů dovolené + 3 dny navíc dle kolektivní smlouvy. Další zaměstnanecké benefity, možnost ubytování pro mimopražské.
Volné místo lékaři s odbornou způsobilostí pro lokalitu Praha.

Nástup možný od: 15. 04. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

odpovědět
Lékaři s odbornou způsobilostí
Kontaktní osoba: Denisa Ličáková
Telefon: +420 224 431 100
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Pozice určená pro region: Praha