• P 
  • P 
  • Všeobecná sestra pro terénní domácí zdravotní péči 

Všeobecná sestra pro terénní domácí zdravotní péči

Zaměstnavatel: Charita Zábřeh
Tovární 501
Postřelmov

Hledáme kolegu na pozici zdravotní sestra/bratr terénní domácí zdrav. a hospicové péče pro oblast Zábřeh, Mohelnice, Postřelmov na PP (plný nebo zkrácený úvazek).
Nástup od 9/2019, případně dle potřeby a domluvy.
Obsah práce:Samostatné poskytování domácí zdrav. a hospicové péče v domácnostech pacientů, dle ordinace ošetřujícího lékaře. Zajištění terénní zdrav. a hospicové péče v obcích regionu.
Požadujeme:Střední zdravotnické vzdělání s maturitou; praxe u lůžka ve zdravotnictví;aktivní ŘP skupiny B;výhodou je VŠ vzdělání v oboru ošetřovatelství nebo specializační vzdělávání;znalost práce na PC - uživatelská;smysl pro zodpovědnost, pečlivost a práci v kolektivu;komunikativnost, pozitivní vztah k lidem;ochota dalšího sebevzdělávání;trestní bezúhonnost
Nabízíme:Smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu;5 týdnů dovolené;příspěvek na stravování;odborné supervize, podporu týmu, vzdělávání.
Svou žádost, motivační dopis (proč chcete pracovat u nás) a životopis doručte na email: personalni@charitazabreh.cz nebo na adresu organizace (Charita Zábřeh, Ing. Martin Damborský, Žižkova 7/15, Zábřeh, 789 01). Uzávěrka příjmu žádostí je průběžná.
Bližší info o pracovním místě podá: vrchní sestra Bc. Ludmila Nováková, tel.: 736 509 441, email: zdravotni.pece@charitazabreh
Volné místo všeobecná sestra pro terénní domácí zdravotní péči pro lokalitu Postřelmov.

Požadujeme
Práce s PC - základní dovednosti PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní používání

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

odpovědět
Všeobecná sestra pro terénní domácí zdravotní péči
Kontaktní osoba: Bc. Ludmila Nováková
Telefon: +420 736 509 441
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj