• P
  • Zdravotní bratr/sestra

Zdravotní bratr/sestra

Zaměstnavatel: Farní charita Rychnov nad Kněžnou
Palackého 111
Rychnov nad Kněžnou

Kontakt zasláním životopisu na e-mail ondrej.barabas@rk.hk.caritas.cz, telefonicky PO-PÁ od 6:30 do 15:00 hod. nebo osobně na pracovišti.
Náplň práce:
- zabezpečení komplexní péče o seniory
- ošetřování a odborné výkony dle odpovídající kvalifikace
- podávání léků, vedení dokumentace
Zaměstnanecké výhody:
- 6 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvky na volnočasové aktivity
- zvýhodněné mobilní tarify na soukromé telefonní čísla
- příspěvek na penzijní nebo životní spoření, dotované obědy
- volno v době vánočních svátků, možnost PP na dobu neurčitou.
Volné místo zdravotní bratr/sestra pro lokalitu Rychnov nad Kněžnou.

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Barabáš
Telefon: +420 494 534 431,734 764 002
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj