• P
  • VŠEOBECNÁ SESTRA

VŠEOBECNÁ SESTRA

Zaměstnavatel: Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace
Zámek 1
Lysá nad Labem

Náplň práce : poskytování odborné ošetřovatelské a léčebné péče, rehabilitačního ošetřovatelství, spolupráce s lékaři, vyhodnocování potřeb klienta, vedení ošetřovatelské dokumentace, práce se standardy kvality sociálních služeb a ošetřovatelskými standardy, podílení se na kulturní a zájmové činnosti klientů, dodržování etických zásad v péči o klienty domova.

Požadavky: odborná a zdravotní způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - není podmínkou, trestní bezúhonnost, časová flexibilita, odpovědnost, samostatnost, rozhodnost, uživatelská znalost na PC, schopnost pracovat individuálně i v týmu, praxe s geriatrickými klienty výhodou, příjemné vystupování, empatie, nekonfliktnost, kladný vztah k seniorům.

Nabízíme: 25 dnů dovolené na zotavenou, 3 dny Sick day, osobní ohodnocení po zapracování, 2x do roka minořádné odměny, příspěvek z FKSP na stravování, dovolenou, rehabilitaci, kulturu, sport,...

Kontaktujte nás osobně, e-mailem nebo telefonicky. Uchazeč bude pozván k osobnímu pohovoru na základě zaslaného profesního životopisu.
Více informací na www.domovnazamku.cz nebo na tel.: 602154221.
Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Lysá nad Labem.

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Kontaktní osoba: Mgr. Jiří Hendrich
Telefon: +420 602 154 221
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Středočeský kraj