• P
  • ZDRAVOTNÍ SESTRA

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Zaměstnavatel: Oblastní spolek Českého červeného kříže České Budějovice
Husova tř. 1837
České Budějovice

Náplň práce: poskytování zdravotní péče v domácnostech klientů - ošetřovatelská péče.
8-hodinová pracovní doba od 6,30 do 15.00 hod, 1x týdně odpolední od 15.00 do 18.00 hodin + 1 víkend v měsíci.
Vhodné také pro zájemkyně po mateřské dovolené - lze se domluvit individuálně na úpravě pracovní doby.
Lze se domluvit i na 6-hodinový úvazek.
Požadavky: ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra, 2 roky praxe u lůžka, ŘP sk.B, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost, schopnost samostatné práce
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, čtvrtletní prémie, zaměstnanecké benefity, stravenky, příspěvek na dovolenou
Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu České Budějovice.

Požadujeme
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nástup možný od: 04. 09. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Mgr. Jana Hůdová
Telefon: +420 602 481 679
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj