• P
  • FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA

FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA

Zaměstnavatel: Lázně Bělohrad a.s.
Lázeňská 165
Lázně Bělohrad

Náborový bonus 50 000,-Kč
V případě zájmu volejte na tel.: 702269260 pí Tvardošová nebo pište na e-mail: lucie.tvardosova@belohrad.cz

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta
- vstřícné a komunikativní vystupování

Náplň práce:
- poskytování individuálních a skupinových LTV
- poskytování přístrojových terapií (elektroléčba)
- nejedná se o poskytování masáží

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zaměstnanecké benefity, hrazené odborné vzdělávání
- mzda 23 000 Kč – 30 000 Kč dle dosažené kvalifikace, praxe a jazykových znalostí
- možný plný i částečný úvazek
- ubytování po předchozí domluvě
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Vhodné pro občany/-nky EU i absolventy/-tky.

Kontaktní osoba: Lucie Tvardošová
Telefon: 702 269 260
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj