• P 
  • P 
  • Zdravotní sestra pro mobilní hospicovou péči 

Zdravotní sestra pro mobilní hospicovou péči

Zaměstnavatel: Charita Přerov,
Šířava 1295
Přerov

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Péče (nejen) o seniory v domácím prostředí v Přerově a širším okolí, kteří potřebují zajistit odborné zdravotní výkony indikované paliativním lékařem, ale také intenzivní spolupráce s rodinou umírajícího pacienta. Nevyléčitelně nemocné doprovázíme při jejich odchodu z tohoto světa pro zmírnění jejich utrpení a zajištění klidného umírání a důstojnou přirozenou smrt. Terén je obsluhován firemními auty. Část práce tvoří administrativa spojená s vykazování pro zdravotní pojišťovny. Pracovní doba převážně v 8 hodinových směnách, navíc střídání s kolegyněmi v pohotovostech a občas i na odpoledních nebo víkendových službách.

Požadavky:
kvalifikaci zdravotní sestry a osvědčení pro práci bez odborného dohledu, organizační schopnosti i schopnost týmové spolupráce, zájem doprovázet pacienty v terminálním stádiu, praxe v paliativě výhodou, dobrá komunikace, pracovní nasazení, zodpovědnost a psychickou odolnost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme:
flexibilní pracovní doba dle potřeb uchazeče, malý tým s rodinnou atmosférou, maximální materiální vybavenost pracoviště, včetně moderní IT techniky, vzdělávání a podporu ve Vašem profesionálním rozvoji, příplatky, čtvrtletní odměny, pravidelné supervize v týmu a duchovní podporu, různé benefity: pracovní telefon, stravenky, týden dovolené navíc, nabídka flexi passů, sick day a volna pro duchovní cvičení.

Umožňujeme směnu na zkoušku pro seznámení s týmem a pracovištěm.

Uchazeči se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lenka Sekalová, vrchní sestra:
- zasláním strukturovaného životopisu a mo

odpovědět
Zdravotní sestra pro mobilní hospicovou péči
Kontaktní osoba: Alena Pizúrová
Telefon: 605441670
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj