• P 
  • P 
  • Lékař - vedoucí zdravotnického střediska 

Lékař - vedoucí zdravotnického střediska

Zaměstnavatel: Vězeňská služba České republiky
Fryštátská 178

Co Vás čeká? - Vedení kolektivu zaměstnanců zdravotnického střediska, koordinace činností odborných lékařů, poskytování zdravotní péče zaměstnancům i odsouzeným.

Co je potřeba k přijetí k vězeňské službě? - Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu všeobecné lékařství a specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru všeobecné lékařství, bezúhonnost, osobnostní způsobilost, dobrý zdravotní stav, komunikativnost, chuť do práce a pozitivní myšlení.

Na co se můžete těšit? - Nástupní plat od 51.000 Kč při plném pracovním úvazku (40 hodin týdně), možnost dalšího vzdělávání, 30 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce, příjemný kolektiv, dobře vybavené ordinace + zdravotní sestry zajišťující chod ordinací, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní spoření, rekreaci, kulturu, sport, bezplatné využití posilovny apod.)

Pokud Vás předchozí řádky neodradily a máte chuť a odvahu zkusit něco neobvyklého, můžete
Zaslat písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru a životopis na oddělení personální Věznice Karviná. Případným zájemcům odpovíme popř. zodpovíme případné další dotazy.

odpovědět
Lékař - vedoucí zdravotnického střediska
Kontaktní osoba: Gabriela Kociánová
Telefon: 596 308 300
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj