• P
  • praktická sestra

praktická sestra

Zaměstnavatel: Nemocnice Letovice, příspěvková organizace
Pod klášterem 55
Letovice

Možnost práce na plný i zkrácený úvazek, případně DPP.
Požadavky:
Odborná způsobilost dle z.č.96/2004 Sb - způsobilost k výkonu povolání praktická sestra, praxe v oboru výhodou, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, empatie, sebekontrola, znalost práce na PC, schopnost týmové spolupráce, morální a občanská bezúhonnost.
Náplň práce:
poskytuje základní ošetřovatelskou péči, provádí sociální aktivizaci, pracuje s informačním systémem, provádí zápisy do zdravotnické dokumentace.
Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, podnikové stravování, 6 týdnů dovolené, příspěvky z FKSP (na rekreaci, masáže,apod.), možnost dalšího vzdělávání v oboru.
Plat od 30.000 Kč (dle praxe).
První kontakt možný osobně Nemocnice Letovice v čase 8.00-15.00 hod, telefonicky v pracovní dny v čase 8.30-15.00 hod na čísle: 601 392 798 nebo na mail: portlova@nemletovice.cz

Kontaktní osoba: Emílie Portlová
Telefon: 601392798
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj