• P
  • PSYCHIATR / PSYCHIATRIČKA

PSYCHIATR / PSYCHIATRIČKA

Zaměstnavatel: Péče o duševní zdraví, z.s.
Kavčí plácek 121
Hradec Králové

- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: Psychiatr je součástí multidisciplinárním týmu Centra duševního zdraví (CDZ), kde působí také sociální pracovníci, zdravotní sestry a klinický psycholog. Tým pracuje s klienty s vážnou duševní nemocí (SMI). Úkolem psychiatra je diagnostická a léčebná práce s klienty (ambulantně nebo v terénu) a také poskytování konzultací ostatním profesím v týmu (jak komunikovat s klienty, jak rozumět jejich projevům). Týmová součinnost a koordinace má za cíl podporovat klienty, aby zvládali bydlení v běžné prostředí a zhoršení jejich zdravotního stavu se včas zachytila a zvládla pokud možno bez hospitalizace. Psychiatr kvůli návaznosti péče různých poskytovatelů vyjednává o kooperaci s lůžkovými zařízeními, psychiatrickými ambulancemi a praktickými lékaři ve spádovém území (okres Hradec Králové).
- Požadujeme: Psychiatra se specializovanou působností v oboru (L3) nebo psychiatra v atestační přípravě po absolvování základního kmene (L2), schopnost respektujícího a partnerského přístupu ke klientům, schopnost pracovat v týmu, bezúhonnost, uživatelskou znalost práce s počítačem, uvítáme řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: Netradiční práci plnou nových výzev, zázemí organizace s otevřenou a kreativní firemní kulturou, nástupní mzdu až 60 tisíc hrubého, podporu systémem konzultací a externí supervize, služební mobil, PC, pracovní dobu formou pružného pracovního týdne, možnost sick days, příplatek formou osobního ohodnocení, sick days, služební mobil a PC
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo te

Kontaktní osoba: Petra Špryňarová
Telefon: 773 915 742
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj