• P
  • Všeobecná sestra

Všeobecná sestra

Zaměstnavatel: Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim
Obce Ležáků 215
Chrudim

Místo výkonu práce: Chrudim - Soukenická 158

NÁPLŇ PRÁCE: všeobecná sestra zajišťuje poskytování a plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, podle pokynů vedoucí sestry provádí komplexní ošetřovatelskou péči, a to jak zdravotní, tak sociální, v domácím prostředí klienta

POŽADAVKY: úplné středoškolské vzdělání s maturitou - zdravotnické zaměření, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, minimální praxe 3 roky ve zdravotnictví u lůžka; samostatnost, loajalita, komunikativnost (umění jednat s lidmi); diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu; trestní a občanská bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou

Typ úvazku a délka pracovního poměru, finanční ohodnocení : plný pracovní úvazek, možnost zkráceného úvazku, platová třída 10, základní platový tarif 22.800,- - 34.320,- Kč dle započitatelné praxe, osobní příplatek po zapracování, pracovní doba 6:00 - 14:30 hod., doba určitá, po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zaměstnanecké benefity, práci v příjemném kolektivu, motivující zázemí organizace, podporujeme stálé zvyšování odbornosti
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Kontaktní osoba: Soňa Roušarová
Telefon: 731 630 643 ,469 318 209
Pozice určená pro region: Pardubický kraj