• VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR (ODBORNÝ ZÁSTUPCE DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ A HOSPICOVÉ P

VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR (ODBORNÝ ZÁSTUPCE DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ A HOSPICOVÉ P

Zaměstnavatel: Charita Konice
Zahradní 690
Konice

Životopisy zasílat na email: hana.hrazdilova@konice.charita.cz, tel. 739 246 018 (volat v době od 8:00 - 15:00)
Pracoviště: město Konice a okolní obce. Pracovní doba: pružná, ranní 8 hodinové směny
Požadujeme:dle zákona č. 96/2004 Sb. vzdělání střední nebo VŠ - zdravotní obor - zdravotní -všeobecná sestra, další specializace v oblasti zdravotnictví výhodou /úředně ověřené potvrzení o vzdělání/, trestní bezúhonnost /originál aktuálně úředně potvrzeného osvědčení /.Organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, odborná praxe u lůžka nejméně 3 roky, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, perfektní ovládání práce na PC. Vedení a kontrola zdravotnické domumentace, komunikace se zdravotními pojišťovnami.
Náplň práce: vedení Domácí zdravotní a hospicové péče, samostatná práce v térénní domácí zdravotní a hospicové péči.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, služební auto, školení v oboru, příspěvek na stravné, 25 dní dovolené, práce v příjemném kolektivu, předpokládáme prodloužení smlouvy o 2 roky a potom smlouva uzavřená na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba: Hana Hrazdilová
Telefon: 739 246 018
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj