• P
  • Všeobecná sestra/bratr

Všeobecná sestra/bratr

Zaměstnavatel: Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace
Nádražní 94
Tovačov

Náplň práce:
Poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu bez odborného
dohledu. Podíl na preventivní, léčebné, diagnostické, rehabilitační, neodkladné nebo dispenzární péči (ve spolupráci s lékařem).

Požadavky:
Odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb. + platná registrace, způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost (výpis z Rejstříku trestů).

Nabízíme:
podnikové stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, týden dovolené navíc

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr. Lenka Olivová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: reditelka@dstovacov.cz;
- telefonicky (pondělí až pátek 08,00 - 15,00hod.) na čísle 581 701 588;
- osobně (pouze po telefonické domluvě) na adrese: Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace, Nádražní č.p. 94, 751 01 Tovačov

Kontaktní osoba: Lenka Chrobáková
Telefon: 774 255 492
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj