• P 
  • P 
  • FYZIOTERAPEUT/KA 

FYZIOTERAPEUT/KA

Zaměstnavatel: Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace
Zámek 1
Lysá nad Labem

Náplň práce: Provádění vstupního a kontrolního fyzioterapeutického vyšetření klientů v souladu s diagnózou stanovenou lékařem. Stanovování krátkodobého a dlouhodobého fyzioterapeutického plánu. Provádění základních léčebných fyzioterapeutických úkonů, technik manuální terapie, aplikace metod fyzikální terapie včetně vodoléčebných úkonů. Provádění pasivní a aktivní LTV klientů na základě ordinace lékaře, vedení skupinového a individuálního kondičního cvičení klientů. Vedení potřebné dokumentace. Spolupráce s lékařem, vedoucí sestrou, vedoucími podlaží a ostatními pracovníky. Úkony zadané nadřízeným pracovníkem. Prohlubování a zdokonalování svých odborných znalostí, účast na odborných seminářích, aktivní účast v rámci domova. Podílení se na tvorbě Standardů kvality poskytované sociálních služeb a na jejich zavádění do praxe. Podílení se na kulturní a zájmové činnosti klientů, včetně doprovodů na tyto akce.

Požadavky: vzdělání - vyšší odborné, vysokoškolské. Odpovídající zdravotní stav, bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, trpělivost, iniciativa, samostatnost, kladný vztah k seniorům, týmová spolupráce.

Více informací na www.domovnazamku.cz nebo na tel.: 602154221.

Zaměstnanecké výhody: Možnost stravování s příspěvkem z FKSP, kultura, sport, příspěvek na dovolenou, odměny 2x do roka. Po zapracování možno na dobu neurčitou.

Kontaktovat nás můžete osobně, e-mailem nebo telefonicky - kdykoliv.
Uchazeč bude pozván k osobnímu pohovoru na základě zaslaného profesního životopisu.

odpovědět
FYZIOTERAPEUT/KA
Kontaktní osoba: Jiří Hendrich
Telefon: 602154221
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj