• P
  • REHABILITAČNÍ SESTRA

REHABILITAČNÍ SESTRA

Zaměstnavatel: Ústav sociální péče Nové Syrovice, příspěvková organizace
Nové Syrovice 1
Nové Syrovice

PRVNÍ KONTAKT E-MAILEM!
Životopis zasílejte na email: mzdova@uspnovesyrovice.cz
VŠEOBECNÁ SESTRA PRO REHABILITAČNÍ OŠETŘOVATELSTVÍ
- nástup možný nejdříve 1.2.2020 nebo dle dohody
- Podmínky přijetí: doložení dokladu o dokončeném studiu v oboru všeobecná sestra (diplomovaná všeobecná sestra, zdravotní sestra)
- Dále požadujeme: znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, flexibilita.
- Náplň práce: zajišťování rehabilitačního ošetřovatelství v rámci ošetřovatelského procesu, celková aktivizace klientů v rámci pasivního a aktivního cvičení, dechového cvičení, nácviku soběstačnosti a polohování a další potřebné činnosti
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; jednosměnný provoz; příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování, možnost čerpání FKSP

Kontaktní osoba: Ivana Růžičková
Telefon: 568408213
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina