• P
  • VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR DO DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

VŠEOBECNÁ SESTRA/BRATR DO DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

Zaměstnavatel: Charita Prostějov
Polišenského 4380

NÁSTUP IHNED. Osobní kontakt možný po tel. domluvě pan Ing. František Hynek tel.: 777 731 323, 777 731 326 (volat Po-Pá 7:00 - 15:30hod.) nebo e-mail: info@prostejov.charita.cz. Místo výkonu práce: Polišenského, Prostějov. Pracovní doba: Po - Pá: 7:00 - 15:30 hod.
Požadujeme: osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, zájem o oblast domácí zdravotní a paliativní péči, řidičské oprávnění sk. B., trestní a občanská bezúhonnost.
Pracovní náplň: zajišťování poskytování a plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, podle pokynů vedou sestry provádět komplexní ošetřovatelské péče v domácím prostředí klienta.
Nabízíme: dovolená navíc, stravenky, osobní příplatek po zaškolení.

Pozice určená pro region: Olomoucký kraj