• P 
  • P 
  • Staniční sestra 

Staniční sestra

Zaměstnavatel: G - centrum Tábor
Kpt. Jaroše 2958
Tábor

Požadujeme: SŠ vzdělání zdravotnického směru, trestní bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, praxe ve vedoucí pozici výhodou, znalost PC programu Cygnus výhodou, manažerské a komunikační schopnosti, flexibilita, orientace v sociální oblasti, znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, znalost výkaznictví pro zdravotní pojišťovny výhodou, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme: plný pracovní úvazek, odpovídající platové zařazení, příjemné pracovní prostředí.

K přihlášce je nutno přiložit: profesní životopis s přehledem dosavadní praxe a motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení.
Vaše přihlášky očekáváme v písemné podobě nejpozději 15. ledna 2020 na adrese: G-centrum Tábor, Kpt. Jaroše 2958, 390 03 Tábor. Obálku označte nápisem: "NEOTEVÍRAT - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ". Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení - osobnímu pohovoru. Bližší informace budou vybraným uchazečům sděleny prostřednictvím jednotlivých kontaktních údajů.

Nabízíme: služební mobil, příspěvek na stravování, stravování v místě výkonu práce, příspěvek na penzijní připojištění.

odpovědět
Staniční sestra
Kontaktní osoba: Jana Svačinová
Telefon: 381 478 209
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj