• P
  • Všeobecná sestra

Všeobecná sestra

Zaměstnavatel: Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
17. listopadu 1926
Plzeň

Náplň práce:
- Provádění všech typů očkování (na vyžádání, zvláštní, mimořádné a další)
- Odběry krve a biologického materiálu
- Příslušná administrativní agenda v ordinaci
- Práce s klientem poradny, poradenství HIV a STD, účast na primární prevenci

Požadavky pro přijetí:
- Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle § 5 zákona
č. 96/2004 Sb. v platném znění
- Platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - obor Všeobecná sestra
- Uživatelskou znalost práce na PC - Word, Excel
- Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
- Komunikativnost, příjemné vystupování, lidský přístup
- Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti
- Praxe v ambulantní praxi vítána, není však podmínkou
- Schopnost týmové práce
- Řízení referentského vozidla je výhodou
Zaměstnanecké výhody a benefity:
- Plný úvazek
- Smlouva na dobu určitou - zástup za MD
- Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
- Jednosměnný provoz
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené při plném úvazku + 2 dny "sick days"
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců.
Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba: Kateřina Kuchyňová
Telefon: 482 411 655
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj