• P 
  • P 
  • ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR 

ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR

Zaměstnavatel: Charita Opava
Kylešovská 777
Opava

*KO: Pospěchová Eva, tel.: 553 612 780, e-mail: personalni@charitaopava.cz

Životopis a motivačním dopisem posílejte na adresu Charita Opava, Přemyslovců 26, p. Pospěchová, 747 07 Opava-Jaktař nebo na e-mail: personalni@charitaopava.cz, nejpozději do 28.01.2020.
K Vašim zaslaným dokumentům prosím přiložte níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi osobními údaji:
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat v zaslaném životopise a motivačním dopise organizaci Charita Opava, Přemyslovců 13/26, 747 07 Opava-Jaktař dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi po dobu 1 roku."

Požadavky: SŠ, příp. VOŠ, všeobecná zdravotní sestra s platným osvědčením o registraci, 5 let praxe (2 roky u lůžka), kladný vztah k lidem s mentálním postižením a duševním onemocněním, samostatnost, ochota učit se novým věcem, odpovědnost, týmová spolupráce, trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti, práce na PC, řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce: v rámci služby zajišťuje okamžité i dlouhodobé bio-psycho-sociální a duchovní potřeby klientů, zajišťuje odbornou zdravotní péči dle doporučení praktického (odborného lékaře), provádí rehabilitační ošetřování a reedukaci, vede předepsanou dokumentaci, provádí edukační činnost u klientů a jejich rodinných příslušníků.

Jedná se o zástup za dlouhodobě nemocnou zaměstnankyni.

odpovědět
ZDRAVOTNÍ SESTRA / BRATR
Kontaktní osoba: Eva Pospěchová
Telefon: 553 612 780
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj