• P
  • VŠEOBECNÁ SESTRA

VŠEOBECNÁ SESTRA

Zaměstnavatel: Domov U Biřičky
K Biřičce 1240
Hradec Králové

- DPP, DPČ, pouze odpolední směna, nástup 1.2.2020
- Požadujeme: doložení dokladu o dokončeném studiu v oboru (úředně ověřené), doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, znalost práce na PC, bezúhonnost doloženou výpisem z RT ne starším 3 měsíců
- Náplň práce: odpolední/večerní směna od 19 do 21 hod - výhradně pouze podávání předem stanovených léčiv klientům zařízení a záznamy o jejich provedení

- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; příjemné pracovní prostředí, zaškolení

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po - pá; 8 - 15), kontaktní osoba: Páralová Lenka, tel.: 725 926 089, e-mail: lparalova@ddhk.cz

Kontaktní osoba: Lenka Páralová
Telefon: 725 926 089
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj