• P
  • FYZIOTERAPEUT/KA

FYZIOTERAPEUT/KA

Zaměstnavatel: Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
Činžovních domů 140
Rybitví

Místo výkonu práce Rybitví.
Pracovní náplň: poskytování komplexní přímé obslužné péče
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, výhodou osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu nebo vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského studijního programu,
- trestní bezúhonnost, očkování proti hepatitis B, potravinářský průkaz
Nabízíme: platové podmínky dle platových tarifů, platová třída 10 od 24300,- Kč do 35 820,- Kč dle praxe, zvláštní příplatek 3000,- Kč, možnost smlouvy na dobu neurčitou, 6 týdnů dovolené, FKSP ve výši 10 tis. za rok, závodní stravování.
První kontakt e-mailem.

Kontaktní osoba: Mgr. Veselá Hana Havlasová Iveta,
Telefon: 469 779 707, 469 779 709
Pozice určená pro region: Pardubický kraj