• P
  • Všeobecná sestra (zdravotnický asistent)

Všeobecná sestra (zdravotnický asistent)

Zaměstnavatel: Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
Činžovních domů 140
Rybitví

Místo výkonu práce Rybitví
Náplň práce: všeobecná sestra Léčebny dlouhodobě nemocných
Požadujeme: trestní bezúhonnost, očkování proti hepatitis B, potravinářský průkaz, ochota pracovat ve směnném provozu. odborná způsobilost k výkonu povolání praktická sestra
Nabízíme: platové podmínky dle platových tarifů třída 10. 23400,- Kč do 35820,- Kč dle praxe, závodní stravování, příspěvek z FKSP ve výši 10 tis. za rok, 6 týdnů dovolené, zvláštní příplatek 3000,- Kč, směnný příplatek 750 ,- Kč, po zkušební době možnost smlouvy na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké= výhody:6 týdnů dovolené, FKSP ve výši 10 tis. za rok, závodní stravování
První kontakt e-mailem.

Kontaktní osoba: Mgr. Veselá Hana Havlasová Iveta,
Telefon: 469 779 707, 469 779 709
Pozice určená pro region: Pardubický kraj