• P
  • Praktická sestra (zdravotnický asistent/ka)

Praktická sestra (zdravotnický asistent/ka)

Zaměstnavatel: Léčebna dlouhodobě nemocných Rybitví
Činžovních domů 140
Rybitví

Místo výkonu práce: Činžovních domů 140, Rybitví.
Pracovní náplň: poskytování komplexní přímé obslužné péče.
Požadujeme: trestní bezúhonnost, očkování proti hepatitis B, potravinářský průkaz, ochota pracovat ve směnném provozu. odborná způsobilost k výkonu povolání praktická sestra
Nabízíme: platové podmínky dle platových tarifů třída 9. 22540,- Kč do 33130,- Kč dle praxe, závodní stravování, příspěvek z FKSP ve výši 10 tis. za rok, 6 týdnů dovolené, zvláštní příplatek 3000,- Kč, směnný příplatek 750 ,- Kč, po zkušební době možnost smlouvy na dobu neurčitou.
První kontakt e-mailem.

Kontaktní osoba: Mgr. Veselá Hana Havlasová Iveta,
Telefon: 469 779 707, 469 779 709
Pozice určená pro region: Pardubický kraj