• P
  • praktická sestra/praktický bratr

praktická sestra/praktický bratr

Zaměstnavatel: SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Kréta 301

Vaším úkolem bude:
o Komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu
stanoveném právními předpisy,
o odborné zdravotnické výkony,
o práce s dokumentací klienta v Cygnus 2,
o spolupráce s lékaři,
o dohled nad dodržováním dietních opatření u klientů,
o komunikace s rodinnými příslušníky klientů,
o koordinace týmu pečovatelů na směně,
o pozice primární sestry pro určené klienty.

K výkonu práce potřebujete:
o Způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry/bratra,
o zájem o oblast sociálních služeb,
o empatii a schopnost rozpoznat a vyřešit potřeby klientů,
o samostatnost a rozhodnost,
o zodpovědnost,
o výborné komunikační schopnosti,
o zdravotní a trestní způsobilost,
o základní znalost práce na PC.

Co nabízíme:
o příspěvek na dopravu,
o Mzdu odpovídající vašim zkušenostem,
o příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %,
o poukázky na volný čas, kulturu a zdraví,
o bonusy za věrnost,
o dotované stravování,
o možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje,
o trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě,
o firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek,
o práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie.

SeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a
zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.
Jedná se o 2 směnný a nepřetržitý provoz.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570 od 7.00-15.00 hod.

Kontaktní osoba: Martina Marešová
Telefon: 601 360 570
Pozice určená pro region: Ústecký kraj