• P
  • Praktická sestra/bratr

Praktická sestra/bratr

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně
Petrov nad Desnou 203
Petrov nad Desnou

Náplň práce:
- základní ošetřovatelská péče u klientů na základě indikace ošetřujícího lékaře
- administrativa spojená se zdravotní péčí - vedení ošetřovatelské dokumentace, realizace ošetřovatelských úkonů, práce v informačním systému organizace
- komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
- řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů

Očekáváme:
- kvalifikační vzdělání v oboru praktická sestra a zdravotní způsobilost a bezúhonnost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění
- ochotu k aktivnímu podílení se na vytváření nového způsobu práce se seniory a seniory s projevy demence
- ochotu k dalšímu odbornému vzdělávání, zájem o zvýšení kvalifikace vítán
- praxe u lůžka výhodou

Nabízíme:
- podporu profesního růstu a zvyšování kvalifikace
- dotované stravování
- 5 týdnů dovolené
- možnost zajištění ubytování
- možnost využít zvýhodněné ubytování při návštěvě Prahy
- možnost využít ubytovací a stravovací služby v rekreačním zařízení Sola gratia (Bystřice pod
Hostýnem)
Pracovní doba 7.00-19.00 hod., 13:45-22.00 hod.
Kontakt: e-mailem - pro účast ve výběrovém řízení zašlete profesní životopis na adresu maturova@diakoniecce-sobotin.cz.

Kontaktní osoba: Pavlína Maturová
Telefon: 583237176 kl. 24
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj