• P 
  • P 
  • Všeobecná zdravotní sestra/bratr 

Všeobecná zdravotní sestra/bratr

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Smetanova 1484
Vsetín

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR
POŽADUJEME: Hledáme pracovnici/pracovníka se vzděláním všeobecná zdravotní sestra a čistým trestním rejstříkem. Očekáváme vlídný přístup k lidem, empatii, flexibilnost, samostatnost, spolehlivost, dobré zvládání emočně náročných situací. Alespoň 2 roky praxe u lůžka a aktivní řízení automobilu podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění ošetřovatelských úkonů v domácím prostředí u pacientů v terminálním stádiu (odbornost 925 a 926), ošetřovatelská péče a edukační činnost formou návštěv pacientů v domácím prostředí, to vše při úzké spolupráci s lékařem hospice a ošetřujícími lékaři. Zdravotní sestra spolupracuje s ostatními členy multidisciplinárního týmu. Sestra vede dokumentaci své práce a vykazování na zdravotní pojišťovny. Zajištění pohotovostních služeb dle rozpisu. Práce vhodná i pro rodiče na rodičovské dovolené.
NABÍZÍME: Smysluplná a užitečná práce, komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje, spolupráce s členy multidisciplinárního týmu, příspěvek na obědy při odpracování min. 4 hod/den.
PRVNÍ KONTAKT: Emailem na adresu: doubravova@diakonievsetin.cz nebo telefonicky, paní Marta Doubravová tel.: 739 244 872
Ov.: 30.3.

odpovědět
Všeobecná zdravotní sestra/bratr
Kontaktní osoba: Marta Doubravová
Telefon: 739 244 872
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Zlínský kraj