• P 
  • P 
  • VŠEOBECNÁ SESTRA PRO REHABILITAČNÍ OŠETŘOVATELSTVÍ 

VŠEOBECNÁ SESTRA PRO REHABILITAČNÍ OŠETŘOVATELSTVÍ

Zaměstnavatel: Domov U Biřičky
K Biřičce 1240
Hradec Králové

VŠEOBECNÁ SESTRA PRO REHABILITAČNÍ OŠETŘOVATELSTVÍ
- pp na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na další rok, nástup možný ihned
- Požadujeme: doložení dokladu o dokončeném studiu v oboru všeobecná sestra (diplomovaná všeobecná sestra, zdravotní sestra), doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, zdravotní (potravinářský) průkaz, znalost práce na PC, samostatnost, pečlivost, flexibilita.
- Náplň práce: Zajišťování rehabilitačního ošetřovatelství v rámci ošetřovatelského procesu, celková aktivizace klientů v rámci pasivního a aktivního cvičení, dechového cvičení, nácviku soběstačnosti a polohování. Odborný zácvik zkušenou kolegyní, dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele.
Pracovní podmínky: Pevná pracovní doba v jednosměnném provozu PO-PÁ 40hod týdně.
- Nabízíme: Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; práci s úvazkem 1; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatek za ošetřovatelství ve výši 6 000,-Kč, po zapracování navíc osobní příplatek cca 2 000,-Kč, profesní růst; 5 týdnů dovolené; benefity do výši 22 000,-Kč, příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím, teambuilding, ubytování mezi směnami.
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Páralová Lenka, tel.: 725 926 089, e-mail: lparalova@ddhk.cz

odpovědět
VŠEOBECNÁ SESTRA PRO REHABILITAČNÍ OŠETŘOVATELSTVÍ
Kontaktní osoba: Lenka Páralová
Telefon: 725 926 089
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj