• P 
  • P 
  • RADIOLOGICKÝ ASISTENT / RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA 

RADIOLOGICKÝ ASISTENT / RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA

Zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Smetanova 91

Radiologický asistent / radiologická asistentka provádí radiologické zobrazovací i kvantitativní postupy, léčebné aplikace ionizujícího záření a poskytuje specifickou ošetřovatelskou péči v souvislosti s radiologickými výkony. Zajišťuje radiační ochranu, a ve spolupráci s lékařem se podílí na diagnostické a léčebné péči.

Požadavky: vzdělání dle § 8 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních; trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost.

Zaměstnavatel nabízí: pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz, nástup možný ihned nebo dle dohody; nástupní mzdu od 26.590,- Kč; podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny; příspěvek na ubytování (trvalý pobyt mimo Královéhradecký kraj); stabilizační odměnu 20.000,- Kč s podmínkou setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců a úvazku 1,0.

Kontakt - Bc. Jará Eva, tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Palackého 20, Náchod (budova KB, podchod Atrium).

odpovědět
RADIOLOGICKÝ ASISTENT / RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA
Kontaktní osoba: Eva Jará
Telefon: 491 601 394, 728 215 931
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj