• P 
  • P 
  • ZDRAVOTNÍ SESTRA - VEDOUCÍ TÝMU 

ZDRAVOTNÍ SESTRA - VEDOUCÍ TÝMU

Zaměstnavatel: FOKUS Liberec o.p.s.
Nákupní 33
Liberec

Do nově zaváděného Domova se zvýšeným dozorem hledáme vedoucí - zdravotní sestru s organizačními schopnostmi, která povede tým v počtu 8 zaměstnanců v přímé péči a provozní personál. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
Popis pracovní pozice: Vedoucí služby pracuje v souladu se zákonem o sociálních službách 108/2006 Sb.. Vede a organizuje práci týmu pracovníků v přímé péči, oslovuje spolupracujícího lékaře, ve spolupráci s ekonomickým úsekem zodpovídá za celý chod pobytové služby.
Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci. Nástupní plat 21 500,- Kč + až 4000,- Kč příplatek za praxi, po 3 měsících + 3 000,- Kč za vedení týmu, po 6 měsících + až 3 500,- Kč osobní ohodnocení.
Požadujeme: minimální středoškolské vzdělání s maturitou v oboru zdravotní sestra, ŘP - výhodou, komunikační dovednosti, empatický přístup k uživatelům, schopnost pracovat v týmu, samostatnost v plánování času, flexibilitu.
Nástup: 1. 6. 2020
Hlásit se e-mailem: zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře)
Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

odpovědět
ZDRAVOTNÍ SESTRA - VEDOUCÍ TÝMU
Kontaktní osoba: Jana Horáková
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Liberecký kraj