• P
  • Praktická sestra/bratr

Praktická sestra/bratr

Zaměstnavatel: Domov Svojšice
Svojšice 1
Svojšice

První kontakt:
e-mail: kahanek.martin@domovsvojsice.cz.

Vaším úkolem bude:
- poskytování základní a specializované ošetřovatelské péče,
- sledování fyziologických funkcí a projevů klientů, jejich celkový tělesný i duševní stav - - zaznamenávání do zdravotnické dokumentace,
- podávání léků dle ordinace lékaře,
- provádění odborných úkonů - aplikace injekcí, odběry krve, moče a dalších materiálů,
- vedení agendy v odpovídajícím informačním systému.

Očekáváme:
- odpovědnost, profesionální a aktivní přístup k práci,
- empatii a laskavý přístup ke klientům,
- schopnost být součástí týmu.

Co nabízíme:
- platový tarif (v závislosti na počtu let praxe) a k tomu osobní příplatek (v závislosti na schopnostech, dovednostech a výkonu), zvláštní příplatek,
- pracovní provoz směnný - 8mi hodinový (ranní/odpolední),
- motivovaný kolektiv,
- podporu dalšího vzdělávání,
- podíl na zavádění přístupu zaměřeného na individuální zájem klienta,
- zázemí a stabilitu příspěvkové organizace,
- zvláštní prémie,
- dotované stravování,
- příspěvek na penzijní pojištění,
- 5 týdnů dovolené.

Uchazeči bude také nabídnuta krátká prohlídka zařízení a seznámení s provozem.

Požadujeme
Jiné

Kontaktní osoba: Martin Kahánek
Telefon: 702 088 912
Pozice určená pro region: Středočeský kraj