• P
  • Zdravotní sestra

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel: Všeobecný lékař Welfare, s.r.o.
Školská 434

Místo výkonu práce: Sázava
Ordinace Všeobecného praktického lékaře v SÁZAVĚ, hledá zdravotní sestru na HPP / nebo 35 hodin týdně
Náplň práce: organizace provozu ordinace, objednávání vakcín a léků, práce s lékařským programem, odborná péče o pacienty, OOP zajištěny
V případě zájmu: návštěvy u registrovaných pacientů doma, odborná péče o pacienty v domácím prostředí - měření TK, P, odběry, převazy, flexibilní pracovní doba - čas a trasu návštěv si určujete sama, služební vůz, mobilní telefon
Požadujeme:empatický a přátelský vztah k našim pacientům, spolehlivost, SŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra, praxe v ambulanci VPL není podmínkou, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:5 týdnů dovolené, 3 sick days, možnost celého úvazku ve 4 pracovních dnech, přátelský tým, placené vzdělávací akce, možnost kariérního růstu - stále do týmu hledáme sestry manažerky
První kontakt:e-mailem, telefonicky

Kontaktní osoba: Petra Hejhalová
Telefon: 608763664
Pozice určená pro region: Středočeský kraj