• P
  • ZDRAVOTNÍ SESTRA

ZDRAVOTNÍ SESTRA

Zaměstnavatel: Všeobecný lékař Welfare s.r.o.
Opavská 199

* Chcete si přivydělat a svou práci i svůj čas si organizovat sama? Pojďte pracovat k nám!
Ordinace Všeobecného praktického lékaře v OLDŘIŠOVĚ, hledá zdravotní sestru, která bude navštěvovat naše registrované pacienty doma.
Pracovní pozice je vhodná i pro ženy na rodičovské dovolené či studentky medicíny. Pacienty můžete navštívit například ráno, v podvečer, či o víkendu.

Požadujeme:
• empatický a přátelský vztah k našim pacientům, zejména seniorům
• spolehlivost
• SŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra
• praxe v ambulanci VPL není podmínkou
• řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič!

Nabízíme:
• 200 až 400 Kč čistého za hodinu (výše odměny dle počtu návštěv)
• flexibilní pracovní dobu - čas a trasu návštěv si určujete sama
• služební vůz
• mobilní telefon
• přátelský tým

Dokument je platný dnem vydání
• placené vzdělávací akce
• lékařské konzultace
Náplň práce:
• odborná péče o pacienty v domácím prostředí – měření TK, P, odběry, převazy
• výpomoc v ordinaci VPL
• OOP zajištěny

Kontaktní osoba: Petra Hejhalová
Telefon: 608 763 664
Pracovního vztahu: Dohoda o provedení práce
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj