• P
  • Zdravotní sestra - fyzioterapeut-tka

Zdravotní sestra - fyzioterapeut-tka

Zaměstnavatel: RCR léčebná rehabilitace s.r.o.
Jiráskova 188

Místo výkonu práce: Rokycany, Jiráskova 188
Náplň práce: zdravotní sestra bude vykonávat práci recepční a pracovnici na vodoléčbě. Po zaškolení i práci zdravotní sestry v ordinaci lékaře specialisty.
Požadujeme: min. střední odborné vzdělání
Nabízíme: platové ohodnocení od 17.000,- do 25.000,- Kč/měs., výkonnostní odměny 4x ročně, 5 týdnů dovolené, stravenky. Možnost dalšího vzdělávání, pravidelné odborné semináře na pracovišti. Příjemný a vstřícný kolektiv.
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně po předchozím telefonickém kontaktu: MUDr. Vlasta Rudolfová, tel.: 603 221 905, e-mail: rcr-rokycany@seznam.cz

Kontaktní osoba: Vlasta Rudolfová
Telefon: 603 221 905
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj