• P 
  • P 
  • LÉKAŘ / LÉKAŘKA na neurologické oddělení 

LÉKAŘ / LÉKAŘKA na neurologické oddělení

Zaměstnavatel: Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Purkyňova 446

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře/lékařky, trestní bezúhonnost.
Výhodou: certifikát o absolvování základního kmene, specializovaná způsobilost.

Zaměstnavatel nabízí: smluvní mzdu pro lékaře se specializovanou způsobilostí až 70.000,- Kč měsíčně, stabilizační odměnu až 150.000,- Kč, nástupní mzdu pro lékaře bez praxe od 41.440,- Kč, mzdové ohodnocení bude upřesněno při osobním jednání; využití nemocniční knihovny, rychlý odborný růst v rámci své nemocnice a ve spolupráci se smluvními zařízeními, akreditované zařízení.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získaní nového zaměstnance; příspěvek na ubytování (pro nově přijímané zaměstnance s trvalým bydlištěm mimo Královéhradecký kraj) na dobu 24 měsíců ve výši 3.500,- Kč měsíčně; úhrada členského příspěvku České lékařské komoře při úvazku 0,5; zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny; dotovaná strava v jídelně v areálu nemocnice; možnost využití nemocniční knihovny; příspěvek na penzijní a životní pojištění až 7.200,- Kč ročně.

Kontakt - Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu).

odpovědět
LÉKAŘ / LÉKAŘKA na neurologické oddělení
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj