• P
  • staniční sestra/bratr

staniční sestra/bratr

Zaměstnavatel: SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Kréta 301

požadujeme:
- pozitivní vztah k seniorům - to je nejdůležitější předpoklad
- dborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
Náplň práce:
- komplexní vedení týmu pečovatelů - po odborné i personální stránce
- zajišťování základní a specializované zdravotně-ošetřovatelské péče našim klientům
- vedení týmu na svěřeném úseku, proto je výhodou zkušenost s vedením lidí
Nabízíme:
- 8 hodinovou pracovní dobu od 7:00 - 15:30 pondělí až pátek
- rádi vás podpoříme ve vzdělávání či získání specializace v oblastech paliativní péče a bolesti, péče o rány, nutriční problematiky, prevence pádů, hygieny a inkontinence.
- možnost využít dětskou skupinu pro vaše děti přímo v našem domově.
- příplatky za práci přesčas a o víkendu ve výši 25 %.
- bonus za specializaci v oboru.
- 5 týdnů dovolené.
- náborový příspěvek 40.000 Kč.
- příspěvek na dopravu.
- možnost ubytování mezi směnami.
. finanční bonusy za odpracované roky.
- speciální odměny za směny nad pracovní plán.
- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví (2 400 Kč/rok).
- dotované stravování - 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojů.
- zvýhodněné tarify v rámci O2 Family.
- slevovou kartu do lékáren Benu.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresova@senecura.cz nebo volejte na 601 360 570 od pondělí do pátku od 8:00 do 14:00 hod.

Kontaktní osoba: Martina Marešová
Telefon: 601 360 570
Pozice určená pro region: Ústecký kraj