• P
  • Lékař/ka - epidemiog/žka

Lékař/ka - epidemiog/žka

Zaměstnavatel: Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Šrobárova 49

Kontakt e-mailem.

Požadujeme VŠ vzdělání v oboru lékař/ka, praxe nebo atestace v oboru epidemiologie či hygiena a epidemiologie výhodou, znalost AJ nezbytná, práce na PC. Hlavní náplň činnosti: odborná práce včetně spolupráce s MZ ČR, KHS a mezinárodními organizacemi, zpracování a analýza dat z informačních systémů hygienické služby. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Výhody: Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Hlavní náplň činnosti:
" odborná práce včetně spolupráce s MZ ČR, KHS a mezinárodními organizacemi
" zpracování a analýza dat z informačních systémů hygienické služby
Požadujeme:
" VŠ - LF
" Praxe nebo atestace v oboru epidemiologie či hygiena a epidemiologie výhodou
" Schopnost samostatné vědecké práce a publikační činnosti
" Uživatelská znalost práce s PC
" Znalost anglického jazyka nezbytná
Nabízíme:

- platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
- pružná pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí
- příspěvek na stravování - závodní stravování
- dovolená v délce 5 týdnů
- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce
- firemní školka

Termín nástupu do pracovního poměru: ihned, případně dle dohody

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu nebo email:

Státní zdravotní ústav
MUDr. Jan Kynčl, Ph.D.
Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10
e-mail: jan.kyncl@szu.cz
tel. kontakt:+420

Kontaktní osoba: Jan Kynčl
Telefon: 267 082 891
Pozice určená pro region: Praha