• P
  • Všeobecná sestra

Všeobecná sestra

Zaměstnavatel: Imperial Karlovy Vary a. s.
U Imperiálu 7

Kontakt: Manager zdravotnického úseku, tel.: 603 198 026, e-mail: HR@imperial-group.cz
Lázně Imperial Karlovy Vary hledají (v pracovní dny 9:00 - 14: hod)
Lázně Imperial Karlovy Vary hledají:
Zasílejte životopis na email HR@imperial-group.cz, volejte v pracovní dny mezi 9:00 - 14:00 tel: 603198026

Pracovní náplň:
o zajišťuje sesterskou péči 24 hodin denně
o provádí příjem klientů, organizuje lékařské prohlídky
o poskytuje zdravotní péči v souladu se svými kompetencemi a standardy, plní ordinace lékaře

Nabízíme:
o ubytování
o vyšší víkendpový příplatek
o zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family,, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
o příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Požadujeme:
o způsobilost dle zák. 96/2004 Sb. - všeobecná sestra
o znalost anglického, německého popř. ruského jazyka výhodou
o příjemné vystupování, komunikativní
o spolehlivost, pečlivost, samostatnost. ¨

Pracovní doba: 7:00 - 19:00 a 19:00 - 7:00

Kontaktní osoba: Manager zdravotnického úseku
Telefon: 603 198 026
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj