• P 
  • P 
  • Lékaři specialisté v oboru vnitřní lékařství - interna 

Lékaři specialisté v oboru vnitřní lékařství - interna

Zaměstnavatel: Poliklinika Prosek a.s.
Lovosická 440

Poliklinika Prosek a.s. přijme do pracovního poměru na kratší úvazek lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru: INTERNA (vnitřní lékařství). Přivítáme kombinaci práce v interní ambulanci a na lůžkovém odd. následné péče. Lůžkové odd. je menší oddělení rodinného typu, kde rehabilitují pacienti převážně po operacích pohybového ústrojí.
Nástup: Ihned nebo dle dohody. Vhodné i pro důchodce (věk není rozhodující). Prac. úvazek vždy po dohodě. Nabízená mzda je na plný pracovní úvazek.
Nabízíme: Možnost přidělení služebního bytu, případně zajištění ubytování. Přátelský kolektiv. Podpora vzdělávání. Benefity-např.: Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, kulturu, očkování. Benefitní karta na volnočasové aktivity. 3 dny sick days, 5 týdnů dovolené.
Nabídky (prof. životopis) zašlete na e-mail: prchalova.o@poliklinikaprosek.cz.
Kontakt: Prchalová Olga, personální odd., tel. 266 010 106.
Možnost přidělení služebního bytu, případně zajištění ubytování. Přátelský kolektiv. Podpora vzdělávání. Benefity-např.: Příspěvek na stravování, penzijní připojištění, kulturu, očkování. Benefitní karta na volnočasové aktivity. 3 dny sick days, 5 týdnů dovolené.
.

odpovědět
Lékaři specialisté v oboru vnitřní lékařství - interna
Kontaktní osoba: Olga Prchalová
Telefon: 266 010 106
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha