• P
  • LÉKAŘ/KA

LÉKAŘ/KA

Zaměstnavatel: Imperial Karlovy Vary a. s.
U Imperiálu 7

Kontakt: Primář 353 207 301 v pracovní dny 9:00 - 14:00, HR@imperial-group.cz
Lázně Imperial Karlovy Vary hledají:
LÁZEŇSKÝ LÉKAŘ / LÉKAŘKA
Pracovní náplň:
• preventivní, diagnostická a léčebná činnost a související administrativa
• poskytuje zdravotní péči v souladu se svými kompetencemi a standardy

Nabízíme:
• ubytování
• vyšší víkendový příplatek
• zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání a telefony O2 Family,, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Požadujeme:
• způsobilost dle zák. 95/2004 Sb. - lékař, RFM, diabetologie či interna výhodou
• znalost anglického, německého popř. ruského jazyka výhodou
• příjemné vystupování, komunikativní
• spolehlivost, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost

Pracovní doba: 7:00 - 15:30, popř. dle domluvy

LÉKAŘ/KA
Kontaktní osoba: Petra Pelíšková
Telefon: 353 206 405
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj