• P 
  • P 
  • Fyzioterapeuti 

Fyzioterapeuti

Zaměstnavatel: Poliklinika Prosek a.s.
Lovosická 440

Poliklinika Prosek a.s., Praha 9, přijme do pracovněprávního vztahu fyzioterapeuta na lůžkové odd. následné péče. Jsme menší oddělení rodinného typu, kde rehabilitují především pacienti po úrazech či po plánovaných TEP. Nástup ihned nebo dle dohody. Jde o kratší úvazek - pracovní doba v pondělí nebo pátek, v případě zájmu lze též v sobotu. Typ pracovněprávního vztahu dle dohody (pracovní poměr, dohoda o prov. práce či dohoda o prac. činnosti). Nabízená mzda je za plný úvazek.
Vhodné pro studenty, maminky na RD, zdatné důchodce nebo zkrátka pro všechny, co si chtějí přivydělat.
Požadujeme odbornou způsob. dle zákona č. 96/2004 Sb. v oboru fyzioterapie, zdravotní způsobilost a čistý TR. Praxe v oboru vítána. V případě zájmu kontaktujte vrchní sestru lůžkového odd. Mgr. Renatu Kroupovou, která velice ráda zodpoví Vaše dotazy: tel. 266010251, 604238143, e- mail: kroupova.r@poliklinikaprosek.cz.
Nabízíme - v případě pracovního poměru: Možnost zajištění ubytování. Benefity-např. Podpora vzdělávání. Příspěvek na stravu, penzijní připojištění, očkování. 5 týdnů dovolené, benefitní karta na volnočasové aktivity.

.

odpovědět
Fyzioterapeuti
Kontaktní osoba: Renata Kroupová
Telefon: 266010251,604238143
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Praha