• P
  • Všeobecná sestra/bratr

Všeobecná sestra/bratr

Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko v Sobotíně
Petrov nad Desnou 203

Pro ošetřovatelský tým hledáme uchazeče na pozici všeobecná sestra/bratr.
Náplň práce:
- poskytování kvalifikované ošetřovatelské péče
- poskytování odborné zdravotní péče na základě indikace ošetřujícího lékaře
- administrativní činnost
- multioborová spolupráce
- metodické vedení členů týmů sociální služby
- komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
- řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů

Očekáváme:
- kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra a zdravotní způsobilost a bezúhonnost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění
- specializační vzdělání v oboru Ošetřovatelská péče v interních oborech nebo Ošetřovatelská péče v psychiatrii nebo Organizace a řízení ve zdravotnictví výhodou
- praxe v oboru vítána
- organizační a řídící schopnosti, samostatné rozhodování, komunikativnost, týmového ducha
- ochotu k aktivnímu podílení se na vytváření nového způsobu práce se seniory s projevy demence

Nabízíme:
- nástup možný ihned nebo po dohodě
- místo výkonu práce - Petrov nad Desnou
- práci na plný úvazek
- nástupní mzda od 26700 Kč.
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- dvousměnný nepřetržitý provoz (bez nočních směn), 6-14.30, 14-22.00
- podporu profesního a osobního růstu, možnost zvyšování kvalifikace
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv zaměstnanců
- příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolenémožnost využít zvýhodněné ubytování v Praze, možnost využít ubytovací a stravovací služby v rekreačním zařízení Sola gratia (Bystřice pod Hostýnem). Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Petra Balcárková
Telefon: 703493954, 583237176 kl. 153
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj