• P
  • Všeobecné sestry

Všeobecné sestry

Zaměstnavatel: Lázně Luhačovice, a.s.
Lázeňské náměstí 436

Požadujeme:
- VŠ, VOŠ nebo SZŠ v oboru všeobecná sestra
- přijmeme i absolventky
- praxe v podobném typu zařízení a zkušenosti na dětském oddělení výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- pozitivní přístup k dětem a jejich rodičům, komunikativnost, vstřícné chování a vystupování
Náplň práce:
- práce u dětí, bez velké fyzické námahy
- ošetřovatelská péče v prostředí dětských léčeben
- spolupráce s lékaři a dalším personálem léčebny
- 12ti hodinové pracovní směny
- lékaři jsou na oddělení přítomni 24 hodin
Nabízíme:
- náborový příspěvek 10000 - 20000 Kč (podle praxe)
- volné hlavní svátky
- celoroční práci na plný úvazek
- zázemí a stabilita silné společnosti
- možnost zaměstnaneckého ubytování za nízké ceny
- pracovní doba 37,5 hod/týden
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravování, možnost ubytování (50 Kč/den), Výměnné rekreace v ČR i SR, odměny za životní jubilea, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů.
Kontaktujte emailem nebo telefonicky 8-16 hodin.

Kontaktní osoba: Michaela Kadlecová
Telefon: 731 402 385, 577 682 213
Pozice určená pro region: Zlínský kraj