• P 
  • P 
  • LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE (obchodní centra v Praze) 

LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE (obchodní centra v Praze)

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pro pobočky lékáren ve Praze (v prostorách obchodních center) hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici Lékárník a Lékárnice. Jste-li absolvent oboru farmacie či lékárník se zkušenostmi, čtěte dál!

* Pozice obsazujeme na pobočky v různých okrajových částech Prahy, jedná se tedy o spádové lokality, do kterých lze dojíždět ze Středních Čech – např. Černý Most, Zličín, Budějovická nebo Kobylisy.
* Práce v lékárně v obchodním centru znamená dostatek různorodých zákazníků, příležitost k prodeji různých lékárenských produktů a zboží, výdej léků na předpis tvoří menší část náplně práce.
* Zásadní tedy bude poskytování kvalitní péče & konzultace pacientům, samozřejmě také výdej přípravků.
* Hledáme kandidáty a kandidátky schopné konzultace různých problémů s kolegy z týmu a také se schopností zpracovávat odpovídající administrativu spojenou s touto prací.

Požadujeme
* Dokončené VŠ vzdělání (obor Farmacie).
* Empatie a schopnost poradit pacientům s různými problémy.
* Velmi důležitá je týmovost, ale také schopnost samostatné práce.
* Požadujeme také příjemné vystupování a spolehlivost.

* Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, fixní mzda 38 – 40 tis., provizní systém bez stanovené maximální možnosti výdělku, běžné ale mzda včetně variabilní složky činí v průměru 45 – 55 tis. hrubého.
* Flexibilní pracovní dobu: tzn. 5 týdnů dovolené, možnost si určovat směny a dokonce i lokalitu výkonu práce dle potřeby.
* K této práci patří také bonusy a odměny související s obratem a plněním obchodních cílů (ovšem pozor - hledáme odborníky, preferujeme odbornost před obchodními dovednostmi, nicméně když si bude chtít odborník přivydělat na provizích a bonusech, dostane u nás prostor).
* Další benefity jako: stravenky, multisport karta, program cafeterie.

Lékárny našeho klienta poskytují doplňkový odborný servis a poradenství svým zákazníkům. V některých lokalitách existují odborná poradenská centra. Zaměstnanci na lékárnách tak mají možnost se těchto projektů účastnit a pracovat na svém kariérním a osobním rozvoji.

Stejně jako v jiných lékárnách našeho typu se můžete spolehnout na tuto podporu:
* Uhrazení příspěvku do ČLnK.
* Pracovní oděv a odpovídající příslušenství.
* Podpora při dojíždění nebo relokaci.

odpovědět
LÉKÁRNÍK / LÉKÁRNICE (obchodní centra v Praze)
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Praha