• P
  • LÉKAŘI (M+Ž)

LÉKAŘI (M+Ž)

Zaměstnavatel: Pure Bohemia, s.r.o.
Okružní 243

LÉKAŘI

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (následně lze domluvit PP na dobu neurčitou).
Soukromé rehabilitační sanatorium společnosti Pure Bohemia, s.r.o. v Meziboří u Litvínova, přijme Lékaře/Lékařku se zaměřením na prevenci, léčbu a rehabilitaci nemocí pohybového ústrojí.
Požadujeme
- Ukončené VŠ vzdělání LF, s atestací v oboru rehabilitační a fyzikální medicína
- Způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v souladu se zákonem č.95/2004 Sb.
- Zodpovědnost, pracovitost a příjemné vystupování
Pracovní náplň
- Péče o tuzemské i zahraniční klienty sanatoria
- Týdenní úvazek 40 hodin
Nabízíme
- Možnost podílet se na rozvoji nového, nezdravotnického zařízení
- Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- Mzda 70 000,- Kč, v budoucnu možnost provizí z komerční péče

Zaměstnanecké výhody:
- Stravenky
- Dovolená 5 týdnů
- Pracovní poměr s možností prodloužení na dobu neurčitou

HLÁSIT SE: Boudová Petra, tel.: 777 456 401 volat v pracovní dny od 8:00 do 15:00 hod., e-mail: petra.boudova@purebohemia.cz - zaslat životopis

Pozice určená pro region: Ústecký kraj