• P 
  • P 
  • DĚTSKÝ LÉKAŘ / DĚTSKÁ LÉKAŘKA 

DĚTSKÝ LÉKAŘ / DĚTSKÁ LÉKAŘKA

Zaměstnavatel: Mediclinic a.s.
Školní 196

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný nebo zkrácený pracovní úvazek (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně).
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 150.000,- Kč; úprava ordinační doby dle Vašich požadavků, flexibilní pracovní úvazek; % slevy na očkování zahrnující i rodinu; příspěvky (prakticky 100% úhrada) na vzdělávání a školení v rámci oboru (kongresy); nadstandardní doba dovolené 4+1 týden navíc = 25 dní placené dovolené; 3 placené dny volna mimo rámec dovolené na tzv. zotavenou (sick days); 5 placených dní na odborné vzdělávání; stravenky; Multisport karta; ošatné; nadstandartní lékařská péče; akreditované pracoviště; podpora dalšího vzdělávání (včetně dokončení atestace v oboru); možnost přístrojového dovybavení ordinace dle Vašich požadavků; k dispozici byt 3+kk o celkové ploše 82,67 m2, platba za nájem a veškeré služby spojené s bydlením je 5.311,- Kč nebo služební auto i k soukromým účelům.

Kontakt - paní Kacafírková Hana, tel.: +420 731 692 548, e-mail: hana.kacafirkova@mediclinic.cz (pro zaslání životopisu).

odpovědět
DĚTSKÝ LÉKAŘ / DĚTSKÁ LÉKAŘKA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj